„Wiedza i rozrywka dla Ciebie” – biblioteka Ebookpoint BIBLIO

Polecamy kody dostępu do cyfrowej biblioteki! Można je odebrać osobiście w Wypożyczalni lub pisząc na adres mailowy: pszczyna@pbw.katowice.pl (imię, nazwisko i nr karty bibliotecznej).

Multimedialna biblioteka cyfrowa Ebookpoint BIBLIO zawiera ok. 30000 pozycji w postaci ebooków, audiobooków i kursów multimedialnych. Obejmuje literaturę piękną, naukową, popularnonaukową, wydawnictwa Grupy Helion, w tym szeroki wybór literatury z branży IT. Zawiera też kursy informatyczne, językowe i samorozwojowe.

Kod należy aktywować do 7 dni od momentu jego otrzymania, ale nie później niż do końca miesiąca, w którym został pobrany. W przypadku braku aktywacji w ciągu 7 dni kod zostaje przyznany innemu czytelnikowi. Dostęp do platformy wygasa po 30 dniach od momentu aktywowania kodu. Po tym okresie można pobrać kolejny kod.

Projekt „Wiedza i rozrywka dla Ciebie – zdalny dostęp do ebooków, audiobooków i kursów multimedialnych” został wybrany do realizacji przez mieszkańców województwa śląskiego w ramach III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2022.